| 
|  | Oferte Last minute |  
 
|  | Sugestii de vacanta |  
 
|  | Last Minute |  
 
|  | Oferte Sejururi Exotice 2026 |  
|  | » THAILANDA |  |  
 Tarif: de la 870 euro/pers/taxe incluse
 Hotel 4*, cazare 7 nopti/ mic dejun Zboruri din Cluj, Bucuresti, Budapesta, Germania
 Tarif cu toate taxele incluse!
 | 
  » REPUBLICA DOMINICANA
 |  |  
 Tarif: de la 950 euro/pers/taxe incluse Hotel 3*, cazare 7 nopti/ all inclusive.Tarif cu toate taxele incluse!
 | 
  » Ins. Capului Verde
 
  Tarif: de la 880 euro/pers/taxe incluse
 Hotel Dunas de Sal 4*, cazare 7 nopti/MD.
 Tarif cu toate taxele incluse!
 
 
  » Sri Lanka
 |  |  
 Tarif: de la 885 euro/pers taxe incluse Hotel 3*+, cazare 7 nopti/ demipensiune. Zboruri din Cluj, Bucuresti, BudapestaTarif cu toate taxele incluse!
 | 
  » Maldive
 |  |  Tarif: de la 1195 euro/pers
 Hotel 3*+, cazare 7 nopti/demipensiune
 Zboruri din Cluj, Bucuresti, Budapesta
 Tarif cu toate taxele incluse!
 | 
  » Abu Dhabi
 
 
 Tarif: de la 530 euro/pers/taxe incluse
 Hotel 3*, cazare 7 nopti/ mic dejun Zboruri din Cluj, Bucuresti, Budapesta, GermaniaTarif cu toate taxele incluse!
 
  
 |  
 
 
 
 | 
 
| 
    Hotel El Prado 3*, Cervia
     Hotelul se remarca cu farmecul său de familie și este perfect completat de o  bucătărie locală excelentă . Plaja de nisip vă invită să vă relaxați . Localizare:  Hotelul este situat într-o locație liniștită , la doar 200 m de plajă . Restaurante și magazine sunt situate în apropiere. Situat liniștit într-o grădină mare . Există doar aproximativ 200 m de plaja . Centrul orașului este la aproximativ 1 km distanță .
 Aeroportul Rimini , aproximativ 34 km , timp de transfer de aproximativ 38 de minute cu taxiul costă aproximativ 55 €
 Facilitati hotel:  1 piscina, Șezlonguri la piscina ,gratuite, recepție, WLAN / WiFi, bar, Parcare în funcție de disponibilitate, 6 terenuri de tenis și două terenuri de fotbal mici , în aproximativ 900 m distanță, Teren de joacă pentru copii, Piscina pentru copii, Scaun înalt în restaurant
 Dotari camere:  aer conditionat/incalzire , balcon , dus , WC , seif, TV , prin satelit
 Extra: 2 sezlonguri si 1 umbrela pe camera dubla de la plajă inclus ( 1 punte pentru camera single )
 Vin si apa incluse cu mese WLAN / WiFi inclus
 Site hotel: http://www.hotelelprado.com/
 
   | Galerie foto 
 |  
 Alte oferte speciale in:   Bibione   Ligano    Toscana    Cinque Terre  Coasta de Azur  Bulgaria  Slovenia  Thassos  Lefkada  Halkidiki   Muntenegru  Sicilia    Sardinia   Corsica  Mallorca
 
   Italia - Rimini 2024 Cu transport individual 2024
   Nota: RO - fara masa, MD- mic-dejun, HB- demipensiune, FB- pensiune completa, AL- all inclusive 
 
 
 Tarif in euro pe pers,7 nopti, cu toate taxele incluse incepand de la:      Info destinatie,lista completa hoteluri click aici 
| Denumire hotel | Masa |  
| Hotel El Prado 3*, Cervia | HB |  
  Oferta speciala,valabila in limita locurilor disponibile !  Conditii de rezervare si plata:50% avans la rezervare,diferenta cu 30 zile inainte de plecare!
 
 | Tariful include:  
 -cazare 7 nopti cu tipul de masa specificat 
 
 | 
   Alte servicii: 
 -asigurare medicala si storno(recomandata) 
 - excursii optionale -taxa de statiune
 
 | 
  
   
 
 Daca nu ati primit raspuns la solicitarea dvs. pana la sfarsitul zilei, va rugam sa sunati la numerele de telefon 0730 079 993 sau 0728 096 135 pentru a verifica daca am primit emailul dvs. intrucat unele dintre acestea se pot pierde. Multumim. 
 
 
 |